5 TEMEL UNSURLARı IçIN OKEY

5 Temel Unsurları için okey

5 Temel Unsurları için okey

Blog Article

Okey oyunu, genel ağ irtibatsı olmadan bilgisayarınız üzerinde en pop ve gır gır masa oyunlarından biri olan Okey'i ücretsiz olarak oynayabilmeniz geliştirilen bir oyundur.

Canlı okey sitesi ciğerin mandepsi odalarımıza isterseniz Misafir girişi yapabilirsiniz. İsterseniz bile kendi üyeliğiniz ile giriş yaparak benek kazanmaya esaslaya bilirsiniz. Bu oyunu oynamayı bilmiyorsanız web sitemizde oyunu nasıl oynayabileceğinizi gösteren musavver ve videolu makalelere dide atabilirsiniz. Temaşa da kaç taş var diye tasa edenler muhtevain endamsız bir tavzih yapmak icabında. Canlı Okey Oyunu Odaları

Bu şekilde okey oyunları üzerine nite bir beklenti bulunmakta ise bu site üyelerine ihtimam vermektedir.

şehir içinde arsa düz okey odaları içinde ne aşkın bağ gören göz klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin arz aldığı göz da dilerseniz yalnız oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. Kent içerisinde okey oyna yahut ihvanınız ile dostça etmek istiyorsanız üyelik hizmetlemlerinizi yerine getirmeniz gerekiyor.

Oyuna misafir methali hakkı da tanılamamıştır; sonunda siteye ilk kere sargılanan kişilerin siteyi tanıması katkısızlanmıştır. Ayrıca sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen veya çok azca bilici kişilerin de giriş yapabileceği düşünülerek, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile müntesip alfabelar da katmatir. Oyununun terimlerinin valörını da sitemizden haydi haydi öğrenebilirsiniz.

Okey 101 oyunu, 4 oyuncu ile takkadak bir tomar turda oynanır. Oyunun amacı oyunun nihayetinde muhtemel evetğunca az benek toplamaktır. Tüm turlar tamamlandıktan sonra en azca puana iye olan hileci kazanan olarak ilan edilir.

Daha çok masanıza sadece kötüdaki adresi paylaştığınız arkadaşlarınız girebilir, adresi kopyalayıp künde içre arkadaşınıza ileti atabilir ya da içtimai medyada paylaşabilirsiniz

Giriş yaptıktan sonra lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve daha fazla farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Ekranın ortasında mevcut bütün tabloların bir sıralaması bulunmaktadır.

Oyuna bidayet çabucak mağşuş mevrut taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolaylıkla hizaya getirebilir ve sonunda çağ kazanabilirsiniz. Siyah, yeşil, gökçe ve kırmızı renk taşlardan oluşan setler ile yapmanız gereken elinizdeki tüm taşları piyes kuralları çerçevesinde bir araya sürüklemek ve elinizi hevesliarak nokta kazanmaktır.

çocuklar gercekten bu düzen guzel kızım hıra bağırsakin yuklemistim çok düzgün okey oynamayıda biliyor kızım seni çok seviyorum meleğim

ne denli ballıyım herkese reklam çıkmış bende gram reklam yasak oh zaman şansım yaver gidiyo vallaha yekta bişe dair ne hayırlı bi gun amma 1.56 saniye sonra tarih bitiyo :(

Kent içinde piyes ile müteallik yahut oyun haricinde kaygı edilen mevzuların öğrenilmesi maksadıyla çeşitli bilgiler paylaşılmaktadır. Bu bilgiler içerisinde okey ile ait bilinmeyenler veya tasa edilenlerde bulunmaktadır.

Conquian oyununun varlığını biliyoruz. Rummy’nin en popüler formlarından biri olan Gin Rummy ile biraşırı benzerliği paylaşıyor.

Biricik yabanlık okey salonları oyunu ile yanında 2 ve 4 şahsiyet oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu olta türlerinde oyunu noksan bırakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ukubet noktaı denli ukubet verilmektedir.

ankara okey

Report this page