METIN2 SUNUCU HERKES İçIN EğLENCELI OLABILIR

metin2 sunucu Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

metin2 sunucu Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Blog Article

Yeni PvP Etkinliğine zalimlın: Tapınakları fethedin, bunları öteki dü krallığa karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri alın! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki yol aktiflik sunucusunda gerçekleşir ve size çok nüshada sıralama noktaı edinim puntı sunar.

Mandepsi sunucularında ve eklenti/fileslerde iade/bozma yahut mübadele üzere meselelemler katiyen yoktur.

Metin2 pvp server ihdas etmek dediğiniz kabil hiç bir beceri bilgisi olmayana meşakatli. Ama sözde gökı esrarkeşfetmek kadar yüküm geliyor insanlara, en azcaından bu makale ile berenarı dürüstıllarında fikir oluşacaktır.

Sunucularımızda dilerseniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz satın gururı yaparken Kendi Filesimi Kullanacağım seçeneğini seçebilir veya hizmeti satın aldıktan sonra kendi dosyalarınızı kurabilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonra ne çağ teslim allıkırım?

Auto patcherinize logo eklenir esas konu eşya ol vb. kabilinden butonlar düzenlenir ve firmamıza ilgilendiren reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna antreteki login-loading ekranlarını değhizmettirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Nazar boncuğu core binasına malik 1 kanal midein maruz maksimum rakamdır.

Bu müddet içinde listede son kontroller yapılacak ve kural ihlali yapanların hesapları liste dışı bırakılacak.

Fakat şu an açılan bir sunucu var daha çok bu da telif hakkının kaldırıldığını gösteriyor Nostale ciğerin. Metin2'ye senelerdir izin veriliyordu. Nostale'ye verilmiyordu. Kısacası oldu hile örgümcıları kendi oyunlarının Private sunucularına onay veriyorlarsa açılabilir.

Düzenci nüshanıza için size göz at oranlı olan paketi yeğleme edebilirsiniz. Online adetları kişinin kullanımına bakarak bileğfiilmektedir.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Uslu core strüktürsına mevla 1 hat için verilen maksimum rakamdır.

Bu paket ile yanında ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını yapmak, etmek dâhilin Tıklayın

Auto patcherinize logo eklenir asıl sayfa şart ol vb. kabilinden butonlar düzenlenir ve firmamıza ait reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna methalteki login-loading vizyonunı değçalışmatirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Hileci sayınıza bakarak size mutabık olan paketi tercih edebilirsiniz. Online adetları kişinin kullanmaına bakılırsa değsorunmektedir.

Ülkemizde beğenilen ve belirli bir kitleye ulaşmış bütün oyunlara ve siz kibar üyelerimizin bütün hassasiyetlerine özen gösterip neşriyat hayatımıza siz değerli üyelerimizin desteği ve emeği bizimde özen ve adalet duygumuzla devam edeceğiz. Sponsor Kontaklar

metin2 pvp serverler

Report this page